SPORDIHOONE

SPORDIHOONE ÜLDINFO.

Torma spordihoone tegutseb alates 1.septembrist 2006.


Spordihoones asuvad:

PALLIMÄNGUDESAAL

25x46m.Saalis on maha märgitud korv-,võrkpalli ja tenniseväljaku piirid. Seinal on olemas elektrooniline tabloo. Saalis on wifi-ala,ja helitehnika kasutamise võimalus.Populaarsemad alad on poistel ja meestel korvpall,tüdrukutel ja naistel võrkpall.Tennise treeneriteks on Rein ja Anna Sander Tartust.Tennist saab mängida vabadel saali aegadel.Spordihoones olemas tennisereketid ja pallid.

 

JÕUSAAL

asub spordihoone II korrusel,kus kasulikku pinda 60m2. Jõusaal on sisustatud peamiselt firmade Arcoman ja Kettler jõuseadmetega,millega on võimalik treenida kõiki lihasgruppe. Aeroobse treeningu jaoks on olemas sõudeergomeeter,erinevad veloergomeetrid,crosstrainer. Viimased seadmed sobivad väga hästi naistele,kes soovivad oma keha vormis hoida.

 

AEROOBIKASAAL

on 90m2 suur ja asub spordihoone II korrusel. Aeroobika annab hea füüsilise vormi,arendab painduvust ja kordinatsiooni. Aeroobikasaalis on olemas teler,video. Võimalus mängida lauatennist ja koroonat. Alates 2008 aasta oktoobrist tegutseb selles ruumis ka Torma Noortekeskus.

 

SAUN

asub I korrusel. Saunas on riietusruum,4 kohaga duširuum ja leiliruum. Saun aitab hästi lõõgastuda peale tõsiseid trenne või võistlusi. Sauna kasutamine gruppidele 12.78 EUR/tund.

 

MAJUTUS

Alates 2010. aastast pakume spordihoones majutust. Kahes toas on kokku 32 voodikohta. HEA JA SOODNE KOHT SPORDI- JA LASTELAAGRITE KORRALDAMISEKS!